Červenec 2012

Znáte mé nové oblíbené slovo na pět?

24. července 2012 v 22:39 | Larisa Laršérová (навсегда мадам Бьёрндален) |  La vie de Larisa Larcher

Patálie s Taliány a vůbec, já mám doma Pirla..

aneb znáte mé nové oblíbené slovo na pět?

Málem jsem své nové oblíbené slovo na pět prozradila už v nadpisu, ale včas jsem ho smazala. Poslouchám směs Karla Kryla, Jarka Nohavici a Paddyho. Jakmile dokončím konečně tento spis, vydám se sekat nadrobno cherry rajčátka a jarní (asi spíš letní) cibulku. Což signalizuje, že se chystá Kim Chi. A všechno značí jediné. Jsem v totální krizi. Nečekejte proto zrovna pozitivní výlev, protože se všechno sere naprosto grandiózně, jedna pitomá věc se vrší na druhou takže vzniká hotová babylónská věž apokalypsy, která je ke všemu plná překlepů a hrubek, protože číst to po sobě podruhé, vybuchnu a rozflákám část klávesnice.

Než tenhle článek konečně vyjde, dojde k částečné změně situace. Než jsem to stihla napsat, přepisovala jsem ho už asi od 10. července, už stihla začít a skončit Tour a její nudnost předčila veškerá má očekávání. Koncentrovaná nuda. Nuda nud. Už asi nebudu popíjet jägerbomb, nikoli proto, že bych nějak zvažovala možnost, že jako jsem přestala kouřit, přestanu i pít, ale proto, že dojde. Trochu mě zarazila přesnost, s jakou jsem odměřila přesnou dávku velkého panáka jägera, vylila ho do skleničky, kterou Peťule ukradla v McDonaldu v Německu, a zalila ji Redbullem. V jistých chvílích je nutné pít na žal. Kdy chlast pomáhá, nebo se tak aspoň tváří, když už selhaly i ostatní povzbuzovače. Kdy lze pít jäger a na nic se neptat. Kdy otázky nejsou k ničemu. Porca miseria, už je to tady zase. A jsem sprostá, jsem, jsem a je mi to jedno.

Ovesné sušenky dle gusta Mesijého

11. července 2012 v 20:20 | Larisa Laršérová (навсегда мадам Бьёрндален) |  Je suis venue, j'ai vu, j'ai écrit..

Ovesné sušenky dle gusta monsieura Mesijého


Myslím, že uživatelé 9gag.com, mezi které se rovněž řadím, by ze mě měli radost. Zdržuji se poměrně často na místě, kam podle 9gagerů patří žena, to jest v kuchyni. Tyhle ovesný sušenky má Mesijé děsně rád. Sice to nevypadá, že by s Věšákovkou nebo jinou slepicí něco kutil (moji špehové nic nehlásili), ale zároveň to nevypadá ani na tutový román co se týče Mesijého a Laršérky. Opět to bravurně prosíráme. Jsme už takoví.

Fuck me, I love Keats! Do H3PO4!

2. července 2012 v 23:01 | Larisa Laršérová (навсегда мадам Бьёрндален) |  La vie de Larisa Larcher

Fuck me, I love Keats.. A do H3PO4!


Sprdli mě, že prej nepíšu. Ono se to jen zdá, v duchu jsem napsala nevím kolik mnohastránkových děl. Je tak hnusný vedro, že mi teče pot z prstů do klávesnice, což není úplně košér. Přesto teď, když jezdí jenom rozjezdy, hejkají ožralí spoluobčané po ulici a vychladil se mátovej čaj, něco našetřím a sepíšu další díl kroniky ryzího laršérismu. Někdo to dělat musí a navíc si chci uložit něco o maturitním večírku do počítačové paměti, kdyby ta moje náhodou odjela k móřu.