Únor 2014

Káva studená jako Mesijého srdce.. and when the samba played (III)

10. února 2014 v 0:05 | Larisa Laršérová |  La vie de Larisa Larcher

Káva studená jako Mesijého srdce.. and when the samba played (III)

Ať žije matička Francie a strejda Argentinec!


Po několika dnech se mi pozdávalo, že moje znalosti španělštiny jsou větší než znalosti ruštiny.
Bylo to na ručník. Kolem čtvrté odpoledne mi každý den docházelo, že bych měla něco dělat. Ale vždycky jsem nasadila jen tenhle výraz:
Polib si!Káva studená jako Mesijého srdce.. and when the samba played (II)

7. února 2014 v 16:13 | Larisa Laršérová |  La vie de Larisa Larcher

Káva studená jako Mesijého srdce.. and when the samba played (II)

Chladnokrevnost! O tom to celý je.Základní pravidlo zní: ať se děje cokoliv, buď chladnokrevný. Potom půjde všechno. V případě největších krizí jen nasaď na zlomek výraz Scarlett O'Hary, když konečně přijel Ashley, skočil na nádru na Melanii a Scarlett tam nechali stát jako sloup. Zhnusené pozdvihnutí obočí, v duchu řečené dafuq? a pokračujeme dál s hraným úsměvem. Život je divadlo a nehraje podle Pilcherový. In Joy and Sorrow!

Káva studená jako Mesijého srdce.. and when the samba played (I)

5. února 2014 v 14:00 | Larisa Laršérová |  La vie de Larisa Larcher

Káva studená jako Mesijého srdce.. and when the samba played (I)


Nevím, co mám do řiti dělat, protože mám na skladě napůl rozepsaný článek, který je tak dokonalý, že se mi nechce házet do koše, ale zároveň se zasekl někde v prosinci a chybí mu všechny peprné události ledna, které sepisuju dneska, pod silným vlivem rooibos čaje s kakaem a vanilkou, v černé sukni (už se mi rozpadly tepláky, hernajz) a za divokého povyku na tu Madonninu úlisnou sladkou sračku La Isla Bonita, na kterou mě nejvíc bavilo pařit, když mi bylo patnáct. Hned po konci rundy black metalu. Takže ve výsledku dostanete napřed článek, který jsem byla moc líná (a nemocná) dopsat před Vánoce a potom bude náledovat lednová šleha kořenitého laršérismu, jak ho vy i já vidíme nejraději.